S námi je úklid radost. Jdeme s moderními trendy v úklidu. Pečlivě vybíráme personál. Nabízíme spolehlivost, preciznost, všestranost a flexibilitu.

Perfekt úklid podporuje mladé sportovce

Prioritou firmy Perfekt úklid je poskytovat precizní úklidové služby a dbát na spokojenost zákazníků.  Za dobu fungování společnosti jsme získali spoustu vděčných klientů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují a oceňují naše zaměstnance za jejich práci. Často jsou slova díků a pochvala vítanou vzpruhou při vykonávání ne vždy příjemné práce a my jsme pak rádi, že naše činnost má skutečně smysl. Abychom tuto pozitivní štafetu předali zase dále, rozhodli jsme se podporovat mladé fotbalové talenty v Jesenici.

Vybrali jsme si fotbalový tým SK Slavia Jesenice, který se vyznačuje dlouholetou historií svého působení. Naše podpora směřuje především mladším žákům, kterým zajišťujeme potřebné sportovní vybavení, jako jsou fotbalové dresy nebo míče. Jsme rádi, že můžeme přispět k vedení školáků ke sportu v době, kdy se mladí stále více odvrací od společných a sportovních aktivit. Odměnou nám byl i úspěch tohoto týmu v minulém roce, kdy mladší žáci vyhráli ve své kategorii kompletní ligové kolo. Přejeme tedy hráčům SK Slavie Jesenice pokračování v jejich sportovních úspěších a nadále se budeme snažit vytvořit jim vhodné zázemí.


Podporujeme Jesenickou mládež


Podpora jesenické mládaže