S námi je úklid radost. Jdeme s moderními trendy v úklidu. Pečlivě vybíráme personál. Nabízíme spolehlivost, preciznost, všestranost a flexibilitu.

Úklid bytových domů

Provádíme úklid bytových a činžovních domů, úklid společných prostor a úklid panelových domů Praha profesionálně, spolehlivě a důkladně. Úklid můžeme provést jednorázově, nebo i pravidelně, v intervalech a , které Vám budou vyhovovat. Uklidíme Vám např. po malování, výměně oken, rekonstrukci nebo výstavbě domu. Váš dům vybavíme vlastní sadou úklidového náčiní a velmi kvalitními čistícími prostředky, které se nejlépe hodí na ošetření daných ploch. Jsme schopni vám zajistit také jakýkoli jiný úklid se zvláštními požadavky. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán dle Vašich přání a potřeb. Za odvedenou práci neseme plnou zodpovědnost.

Výčet níže uvedených služeb je jen orientační. Každému klientovi vyhotovíme individuální úklidový plán, včetně termínu úklidu.

Pravidelný úklid:

Alespoň dvakrát či třikrát ročně je dobré provést tzv. generální úklid domu, kde se dbá i na prostory a plochy, které nejsou součástí pravidelného úklidu.