S námi je úklid radost. Jdeme s moderními trendy v úklidu. Pečlivě vybíráme personál. Nabízíme spolehlivost, preciznost, všestranost a flexibilitu.

Úklid domácností a úklid bytů

Domov je dílo, překrásné, stejně jako přetěžké. A každodenní.
Miroslav Horníček

Naše firma Vám s radostí pomůže vybudovat čistý a uklizený domov a na Vás zbydou už jen ty příjemnější starosti. Provádíme úklid jednorázový i pravidelný v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat. Uklidíme Vám např. po malování, výměně oken, rekonstrukci nebo výstavbě domu či bytu. Jsme schopni vám zajistit také jakýkoli jiný úklid se zvláštními požadavky. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán dle Vašich přání a potřeb. Za odvedenou práci neseme plnou zodpovědnost.

Výčet níže uvedených služeb je jen orientační. Každému klientovi vyhotovíme individuální úklidový plán, včetně termínu úklidu. Zákazník může být u úklidu přítomen nebo nám může svěřit klíče a úklid proběhne v jeho nepřítomnosti.

Pravidelný úklid domu:

Pravidelně jednou za několik dní:

Jednorázový úklid zahrnuje:

Úklid domácností Praha a úklid bytu Praha

Provádíme profesionální úklid domácností a úklid bytů. Náš odborný personál provede úklid domácnosti profesionálně a kvalitně. Úklid bytu nabízíme v Praze a okolí.