Úklidová firma Praha

Reference úklidů u našich klientů

Naše úklidová firma za dobu svého působení uklidila nespočet vašich domácností, kanceláří a bytů. Snažíme se rozvíjet a zkvalitňovat náš servis k co největší spokojenosti zákazníků. Proto nám pomáhají vaše reakce, které nám ukazují další směr. Děkujeme vám za vaši přízeň a děkovné zprávy, které nám zasíláte. Vybrali jsme několik referencí od našich klientů, které nás obzvlášť potěšily.

Bydlím sám a tak se o veškeré úklidové práce rád podělím s úklidovou firmou. Perfekt úklid jsem zkusil na doporučení známých a jsem moc spokojený s jejich službami i cenami. Díky zaměstnancům z Perfekt úklidu mám čistý a uklizený domov, kam se rád vracím.

Ondřej K.

  Jsme s manželem hodně pracovně vytížení a tak úklid naší domácnosti pravidelně zajišťuje Perfekt úklid. Jsou to profesionálové, kteří si poradí i s velkým nepořádkem v našem domě, které naše děti i psi zvládnou způsobit. Necháváme si uklidit domácnost každý týden a je skvělé vědět, že se na Perfekt úklid můžeme spolehnout!

Adéla a Martin

  S Perfekt úklidem spolupracuji dlouhodobě a chtěl bych jím tímto poděkovat za skvělé služby a spolehlivost. Zajišťují úklid kanceláří v naší firmě a vždy bylo vše precizní, proto si je objednávám i na pravidelný úklid našeho bytu. Veškeré úklidové práce od Perfekt úklidu jsou opravdu perfektní.

Michal K.

  Musím ocenit práci Perfekt úklidu, protože mi jejich služby usnadňují život. Mám náročnou práci a hodně povinností, proto sama pořádný úklid nestíhám. Naštěstí Perfekt úklid je vždy k dispozici a připraven uklidit naší domácnost. Díky a doporučuji!

Milena Z.

  Dlouho jsem sháněla nějaké spolehlivé úklidové služby v Praze, které by mi pomohly s úklidem domácnosti, a přitom to bylo v mých finančních možnostech. Chci moc poděkovat všem z Perfekt úklidu, že mi tak pomáhají a vždy jsou ochotní a milí.

Pavlína F.

 

Perfekt úklidu přenechávám veškeré úklidové práce a věnuji se jen svému zaměstnání. Předtím jsem nic nestíhala a hrozil mi syndrom vyhoření. Teď se snažím zvolnit hlavně doma a jsem moc vděčná, že se mohu na služby Perfekt úklidu spolehnout.

Simona L.

S Perfekt úklidem je úklid bytu na jedničku! Chválím a doporučuji.

Milka T.

 

Zkusila jsem více úklidových firem i paní na úklid, ale teď si objednávám pravidelně jenom úklid od Perfekt úklidu. Moc vás chválím za opravdu perfektní úklid mojí domácnosti, vše se jen leskne čistotou.

Mirjam P.

Nejdříve jsem si objednala úklid bytu na Vánoce, když jsem nestíhala. A teď už každý týden volám Perfekt úklid. 🙂 Ráda za tuto službu zaplatím, mám hodně času na své vnuky a zahrádku. Takže jsem opravdu vděčná za vstřícné jednání a skvělé služby!

Lenka P.